אודותינו

לאור ניסיון של שנים בהובלת חדשנות, אנו יודעים כי החסם העיקרי לחדשנות הוא שמרנות שמקורה בחשש מהבלתי מוכר. צוות מקצועי בהובלת ד"ר אדריכל נעם אוסטרליץ פועל ליצור אמון בטכנולוגיות חדשניות ולהפיץ את המידע על חדשנות זו למקבלי החלטות. הערכת התועלות נעשית לפי פרמטרים כמותיים ואיכותיים מדידים ובדיקת רמת העמידה בתקנים בינלאומיים מחמירים של איכות ובריאות. 

SID  הוקם על ידי ד"ר אדריכל נעם אוסטרליץ כבית להובלת חדשנות ופיתוח פתרונות בניה השם SID קיצור של (Sustainable Innovative Design) מבטא את החזון שלנו ליצור סביבות מחיה טובות יותר לבני אדם באמצעות שימוש בטכנולוגיות בניה עדכניות ושיטות תכנון חדשניות.

לאחר שנים רבות של פעילות לקידום חדשנות בתכנון ובניה אנחנו מזהים כי הסיבה העקרית לשמרנות האופיינית לתחום הבניה היא החשש מכשלים, רמת אמון נמוכה  במידע שנמסר על ידי חברות המנסות להביא פתרון חדש  וחוסר בידע והכרות עם האפשריות להשיג מועילות רבה יותר של מרחב המחיה.

SID נוסד על ידי ד"ר אדריכל נעם אוסטרליץ במטרה להביא למקבלי החלטות מידע מהימן על פתרונות חדשניים שעברו הערכה מקצועית.  נמצאו על פי בדיקות כתקניים, אמינים לאורך זמן וישימים. בנוסף SID שם לעצמו למטרה להפיץ ידע ולפעול עם 'שותפים לדרך' להעלות את רמת הדרישות לביצועי מערכות מבנה ולהעדיף איכות לאורך זמן על פני בחירה לפי קריטריון בודד של המחיר הזול ביותר למוצר.

קידום חדשנות  יושג על ידי פעילות SID במספר מישורים:

  1. הערכה מעמיקה ומקצועית טכנולוגיות ויצירת מאגר מידע שימושי לפתרונות חדשניים שעברו ולידציה והוכחו כתקניים, אמינים וישימים.

  2. סיוע בפיתוח ושדרוג של טכנולוגיות קיימות או מתפתחות בעסקים.

  3. תהליכי אינטגרציה של טכנולוגיות חדשניות בפרויקטים שונים, לבחירתה.

  4. 'חינוך שוק' : השליחות שלנו היא להפיץ ידע כמנוף להתגברות על השמרנות הקיימת היום. SID מפתחת מצעים להפצת המידע לקהלי מטרה באופן שיהיה שימושי עבורם בעבודתם היום יומית

פגוש את הצוות שלנו

ליז אנלי-תוכן ומדיה

אחראית לניהול המדיה הדיגיטלית ותקשורת שוטפת עם קהילת SID. שימשה כאחראית דסק גרמניה ואיטליה בדובר צה"ל ומביאה נסיון רב בתקשורת ויצירת תוכן. בעלת ניסיון בניהול תוכן שיווקי מול מערכות תקשורת בינלאומיות.

ד״ר אדריכל נעם אוסטרליץ- מייסד ומנכ״ל

לאחר שנים רבות של עיסוק באדריכלות מתקדמת וירוקה (״AUS- אוסטרליץ אדריכלות״) הקים בשנת 2015 את ״SID". מאז מנהל ומפתח פעילות לקידום חדשנות טכנולוגית במסגרת זו. בעל תואר דוקטור מהטכניון ועוסק בהוראות אדריכלות באוניברסיטאות בישראל ובחו״ל.

עומר יובל-מנהל חדשנות

אחראי על מחקר ופיתוח, ניהול מוצרים ופיתוח עסקי. עומר היה המייסד וראש תחום חדשנות הראשון בחיל האוויר (2014-2019). בתפקידו היה אחראי על הקמה והפעלה של תשתיות ארגוניות תומכות צמיחה מואצת במערכת הביטחון.

דן שאיוב- חקר טכנולוגיות

אחראי למחקר ואיסוף מידע אודות טכנולוגיות וחומרים בתהליך הערכת איכות-QA. מלווה לתקן 5281, בעל תואר ראשון במנהל עסקים עם התמחות בשיווק במרכז הבינתחומי, בוגר קורס ביו-מימיקרי של ארגון הביו-מימיקרי הישראלי ולשכת המהנדסים.

אנשים שואלים

השאלה הנכונה לגבי מחיר של טכנולוגיה הוא היחס בין עלות לתועלת. במסגרת הבדיקות שלנו, אנו מוודאים שלטכנולוגיה המוצגת יש תועלת משמעותית. בדרך כלל, טכנולוגיות אלו, מחזירות את ההשקעה בהן תוך זמן קצר. ישנם מקרים שבהם טכנולוגיות חדשניות אלו לא יקרות יותר.

הרשמו לניוזלטר שלנו! תהיו הראשונים לקבל את כל המידע טכנולוגיות חדשניות קורסים בנושא.

נשמח לשמוע מה מעניין אתכם.

החברות בעלות הטכנולוגיה משלמות עבור תהליך ההערכה והסמכה. חברות אלו פונות אלינו בכדי לבצע תהליך הערכה של מוצריהן אך רק אלו שנמצאו מועילים ועומדים בהבטחה השיווקית שלהם מופיעים כמוסמכי SID QA.

כחלק מתהליך המחקר של SID QA, אנו בודקים את ההסמכות של החברה היצרנית ונתונים על המוצר עצמו. תהליך זה כולל תהליכים שונים של וולידציה שבזכותן אנו יכולים להגדיר את רמת האמון שלנו במוצר. עוד על שלבי הסמכת איכות בעמוד SID QA.

אנחנו פריקים של המצאות חדשות! פתרונות פשוטים שמועילים לבני אדם הם התשוקה שלנו. כאשר אנחנו מגלים דבר מעניין שכזה, אנחנו ישר ממהרים לשתף אותו.