ההרשמה לקורס בנייה בטכנולוגיות מתקדמות מחזור 16 בעיצומה!

         

קבלני ביצוע, אדריכלים, מפקחים ומנהלי פרויקטים, הקורס הזה פותח במיוחד בשבילכם!

 מה נלמד בקורס?

בתום 6 מפגשים (כ 30 שעות אקדמיות) תכירו גישה עדכנית לבנייה המתייחסת למכלול התהליכים, מתכנון ועד מסירת הפרוייקט, כמקשה אחת, וכיצד ניתן לעשות פרויקטים בחצי מהזמן וללא חריגות תקציב.

הקורס חושף בפני המשתתפים שיטות מתקדמות לבניית שלד גם בבטון (חדש בקורס) וגם בפלדה.

נלמד על חיפויים מתקדמים, בידוד תרמי, פתרונות אקוסטיים, שיטות גמר מהיר, מניעת כשלים בפרוייקט, נבין קצת יותר טוב את נושאי התקינה והדירוג אנרגטי, נערוך היכרות עם גישת BIM וכיצד היא מסייעת לאדריכל ולמנהל הפרוייקט. 

 

להרשמה לחצו כאן

מה אומרים בוגרי הקורס "טכנולוגיות בנייה מתקדמות"

"מעבר לתכנים המקצועיים ברמה גבוהה, SID CENTER הוא בית לאנשי מקצוע בתחום הבנייה המתקדמת והירוקה שנותן תמיכה רחבה לקהילה שלנו! ויש לזה ערך עצום שמאפשר לכל אחד מאיתנו להתקדם ולקדם את התחום בצורה יעילה הרבה יותר!"

הגר לושי – הנדסאית אדריכלית ומעצבת פנים, התחברה אלינו בקורס נגרות ובהמשך גם בקורס לבנייה מתקדמת בשיטת SID.

"הקורס שינה לי את קו החשיבה! למדתי תוכן מאוד מקצועי מאנשי מקצוע בעלי ידע ענק ורצון לתת ערך… מעבר! השיטה מדהימה והחומרים החדשניים מאפשרים חיסכון אדיר ביחס לתהליכי בנייה מיושנים. חיסכון שמתגלגל ללקוח הסופי!"

טירן יגן ייזום ובניה בע"מ

"להיות מוכן ל'מהפכת הבנייה' שהחלה לפני מספר שנים בישראל!

לפני מספר חודשים סיימתי בהצלחה קורס לבנייה מתקדמת מחזור 11 של מרכז SID. ראשית חשוב לי לומר מהניסיון שלי בתחום הבנייה וכמפקח בנייה בפרט מזה 3 שנים, שהתכנים שמרכז SID הם ברמה מקצועית מהגבוהה שאני מכיר בישראל! התכנים עדכניים והמרצים משכמם ומעלה.
מה שהוביל אותי ללמוד קורס בנייה מתקדמת, זה להיות מוכן ל'מהפכת הבנייה' שהחלה בשנים האחרונות בישראל. בסוף, הציבור אומר את דברו תוך הבנה שיתרונות הבנייה המתקדמת משתלמים ועוברים בענק את הבנייה הקונבנציונלית! ואנחנו אנשי מקצוע, הולכים עם הקידמה, מטבע הדברים."
"חלק מההצלחה הוא להישאר מעודכנים ולהכיר את השחקנים הראשיים בתחום!"
על כך מספר גיא צרפתי, 12 שנות ניסיון בבניית בתי עץ, בסיום קורס לבנייה מתקדמת מחזור 11#. "עבורי, SID הוא ה-מקום לקבל את הידע המקצועי והעדכני ביותר בתחום הבנייה מתקדמת והירוקה כולל היכרות מעמיקה עם השחקנים הראשיים בענף. ב-3 השנים האחרונות, מספר הלקוחות שמחפשים פתרונות מתקדמים להתייעלות ולשמירה על אנרגיה הולך ומתעצם. בעקבות הקורס לבנייה מתקדמת במרכז SID, יש לי סוף סוף את האפשרות לתת מענה אולטימטיבי ומקיף למבקשים לבנות בשיטת הבנייה המתקדמת."
"במהלך עבודתי והחיים בכלל, שמתי לב ליותר מידי כשלים בבנייה קונבנציונלית שגרמו לדיירים עוגמת נפש והוצאות כספיות מיותרות. רציתי ללמוד יותר לעומק איך אפשר לבנות באופן מוצלח ויעיל יותר.

בשיטת הבנייה המתקדמת יש אפשרויות רבות ויש מענה נרחב לשלל הצרכים של המתכנן ,הקבלן והלקוח.

כיום, אני כאדריכלית, יכולה להגיד במקצועיות וביטחון שאני מתכננת בתים שיש להם יעילות אנרגטית A, ובעקבות זאת יש ללקוחות שלי חיסכון כספי, שלווה ושקט בתכנון, בביצוע, ובמחייה בביתם.

תודה למרכז SID, לנעם, לכל הצוות ולחברות המובילות בתחום על קורס מלא בידע, תכנים מעניינים ורלוונטיות."

ורד מיטלר-פרייליך, הנדסאית אדריכלות ומעצבת

בחודש אוגוסט 2018 עברתי את הקורס של sid לבניה מתקדמת.
אין ספק שמגוון המוצרים ושיטות הבנייה המתקדמות שנחשפתי אליהם בקורס, יחד עם טכנולוגיות הבניה השונות הוסיפו לי המון והעשירו את הידע שלי.
בתור מפקח בניה שניהל ופיקח על ביצוע מבנים לשימור ובניה קונבנציונלית לבתים פרטיים, כבר כמעט 2 עשורים, הקורס הוסיף לי ידע עצום, שעד שלא נחשפתי אליו, לא ידעתי כמה שהוא חשוב.
הטכנולוגיה כל הזמן מתפתחת ומשתכללת והקורס בעצם נתן לי דחיפה להכיר וללמוד דברים חדשים.
מעבר לתכנים ולמקצועיות של מרצי הקורס, חייב גם לשבח את הצוות על היחס החם, האכפתיות והנכונות להעשיר את הידע שלנו איפה שרק ניתן.
הקורס הוא חובה לכל מי שרוצה להטמיע טכנולוגיות חדשות ולספק שירות איכותי ללקוחותיו.
ממליץ בחום רב,
יואב זהר.
 

שמתם את טובת הלקוח כמטרה ואנחנו בקולא (KULA) זיהינו מיד את החיבור ביננו.
  מרכז SID  מהווה קרקע מקצועית ונדירה לצמוח בה , תוך כדי החלפת רעיונות וחשיבה משותפת. להיות חלק מקהילה מקצועית וחמה, לבחון את הדברים בראיה הוליסטית ובריאה, ולדאוג לטובת כל משתתפי הפרוייקט, זו זכות גדולה .
זה לא רק הקורס המקצועי והמרתק, זו הרוח שיש כאן.
מכאן בונים בכיף, והלקוחות מרגישים את זה 
   KULA  יהב בן יוסף – קולא  

ניהול וביצוע פרוייקטים בבנייה מתקדמת   yahav@kula.co.il

כמנהל פרויקטים ומפקח בניה משנת 1996,

קורס של SID CENTER תרם לי רבות להעשרת ידע מקצועי בתחום בניה קלה, בידוד אקוסטי, תחליפים שונים לגבס ירוק וכחול וכו'. שיטת מייטק לבניה קלה הרשימה אותי במיוחד הן בהיבט של יעילות ומהירות ביצוע שלד

והן בנושא עמידה ברעידות אדמה וכל נושא חיסכון האנרגיה.

בגדול נושא הבניה הירוקה ללא ספק התחום והעתיד בעל חשיבות עליונה.

כמו כן אני רואה לנכון להיות חלק מקהילה מקצועית ובמהלך הקורס המשתתפים מחליפים רעיונות

ומובילים יחד לחשיבה מחודשת להליך הבניה.

   פיני אביטבול  – פיקוח וניהול פרוייקטים

קורס מעניין. מעניין להכיר טכנולוגית בנייה חדשה ומתקדמת. להכיר חומרי בניה וחברות מעניינות, לשמוע הרצאות מהאנשים הטכנים על המוצרים שלהם. קורס שבעיקר פותח את הראש ונותן קישורים פרקטיים, עם חשיבה על איכות הבנייה ובנייה מתקדמת…

 ורד קפלן כהן  – אדריכלית

 

 

 

 

 

יסקרן גם אחרים? ספרו להם