מערכת סולארית מבית חברת "קדמה סולארי"

תחום: 

ספק ומתקין מערכות סולאריות למבנים ביתיים ומסחריים בכל סדר גודל

במה מיוחד?

ספק מנוסה המעניק שירות ואחריות מהמובילים שמצאנו

שימוש עיקרי:

ייצור אנרגיה מתחדשת

יצרן/יבואן: 

ממיר ופאנלים מיצרנים מובילים

חשמל ירוק ונקי לכל בעל שטח גג או חזית

השמש היא מקור אנרגיה נקי ובלתי מתכלה המצוי בשפע בארץ כמו ישראל. הצבת מערכת סולארית על גג מבנה הופכת שטח בלתי מנוצל לכזה המייצר אנרגיה ומניב הכנסות. קיימות מגוון דרכים ליישום והקמה של מערכות סולאריות יצרניות בכל סוג של פרויקט במגוון דרכי מימון כך שתאימו כמעט לכל לקוח.
לסקירת SID אודות מערכות סולאריות ותרומתן למבנים ראה קישור כאן.

למה קדמה סולארי?

זיהינו כי חברת "קדמה סולארי" מעניקה שירות ואחריות מהמובילים בשוק וכן היא בעלת ניסיון התקנות רב עם רקורד של פרויקטים מכל הגדלים והסוגים.
היינו עדים למספר פרויקטים בהם קדמה ביצעה ליווי משולב תכנון ובדיקה כלכלית ראשונית ועד הקמה והפעלה מלאה והתרשמנו באופן מיוחד מההתנהלות של החברה. 

מאז שנות האלפיים והתחלת הכדאיות הכלכלית של התקנת מערכות סולאריות הודות לשיפורים טכנולוגיים ותמיכה ממשלתית, קמות ונופלות חברות התקנת מערכות סואלריות רבות.
מקימי חברת קדמה הם בעלי ניסיון של שנים רבות בתחום ואנו רואים כי חברת קדמה מתנהלת בשוק הישראלי כבר מעל כ- 7 שנים עם תזרים פרויקטים עקבי ויעיל ובהיקפים גדולים ובכך היא מתבלטת בתחומה.
התרשמנו גם כקדמה שמה דגש על איכות וטיב המוצר וכן שירות הלקוחות, דברים שהם חשובים עבור שקט נפשי והנאה מאיכות לאורך שנות קיום המוצר וייצור החשמל מהמערכת.

כל התמונות הן של פרויקטים שתוכננו ובוצעו על ידי חברת קדמה סולארי.
התמונות באדיבות חברת קדמה סולארי

מי היא חברת קדמה סולארי?

קדמה סולארי הוקמה בשנת 2017 ע"י שלושה עולים אמריקאים שרצו להביא את רוח השרירותיות האמריקאית לתחום הבניה בארץ. החברה גדלה כקבלן הבית של מספר מהחברות המובילות בענף, כולל אלקטרה התק"ש, וזכתה למוניטין על עבודה מסודרת ויפה עם סטנדרט מאוד גבוה לאיכות ההתקנה והקשבה ללקוחות קצה. בשש vשנים האחרונות קדמה הקימה מעל 1,000 מערכות סולאריות ביתיות ומסחריות ברחבי הארץ כולל מעל 750 בתור ה-EPC (קבלן ראשי שאחראי על תכנון, רכש, ובניה).

היום החברה מעסיקה כ-45 עובדים כולל 6 צוותי התקנה, חשמלאים, מהנדסים, יועצים, מחלקת רישוי וצוות מטע. בנוסף לעבודה כ-EPC מוביל בתחום הסולארי הביתי, קדמה מקימה מתקני אגירה ומתקינה עמדות טעינה לבתים ולעסקים.

בכל מקרה, אנו ממליצים תמיד לקבל מספר הצעות מחיר ורק אז לבחור בהצעה המובילה מבחינתכם בהתאם להתרשמותכם ממקצועיות החברה, נסיונה והכדאיות הכלכלית.

חברת קדמה סולארי תשמח לספק לכם תחזית כלכלית והצעת מחיר לכל פרויקט בכל היקף!
אתם מוזמנים להשאיר כאן פרטים ותיאור קצר של הפרויקט, שלחו אלינו ונציג החברה ייצור איתכם קשר לצורך קבלת הצעת מחיר.

3 תכונות מובילות של המערכת שמצאנו במסגרת תחקיר SID:

  • התמחות במספר תחומים מובילים ובכל היקף – חברת קדמה מתמחה הן בהקמת מערכות ביתיות קטנות ללקוחות פרטיים והן ללקוחות מסחריים גדולים בהתקנות מורכבות. לחברה מערך יעיל ומהיר של בדיקת היתכנות ומתן הצעות מחיר לכל פרויקט בכל היקף וכן ליווי מלא ויעיל בשלבי ההיתר וההקמה.
  • מחירים תחרותיים ושקיפות מלאה – הודות ליעילות של עבודת חברת קדמה סולארי, התרשמנו משקיפות מלאה של כל מרכיבי התשלום וכן ממחירים תחרותיים בהשוואה למתחרים. ראו בהמשך דוגמא להצעת מחיר מפורטת ושקופה הכוללת תחזית רווחיות כפי שקדמה מספקת לפרויקטים שליווינו.

  • מומחיות ושירות מלא במספר תחומים מובילים תוך מתן פתרונות יצירתיים ומקסום רווחיות – קדמה סולארי מלווה: הקמת מערכות סולאריות על שטחי גגות בכל היקף, ליווי וייעוץ בתחום המתפתח של אגירת אנרגיה ביתית ומסחרית, הקמת עמדות טעינה לרכבים חשמליים בשילוב ניהול ושליטה במערכת, ליווי הקמה של פרויקטים מיוחדים וחדשניים של חזיתות סולאריות וכן מערכות סולאריות גמישות.

המספרים מאחורי המערכת שלך

הדוגמא להלן היא תחזית כלכלית של ייצור ממערכת סולארית בבית פרטי בפרדס חנה-כרכור. ניתן לראות כי מדובר במערכת המניבה תשואה של 15%-13.5% ביחס להשקעה, תשואה למשך 25 שנים תוך לקיחה בחשבון ירידה צפויה בהספק הפאנלים עקב התיישנות טבעית במהלך השנים. ההכנסה הכוללת מהמערכת לאחר הפחתת עלויות הקמה היא מעל 180,000. החזר ההשקעה לאחר 6 שנים. 
ככל שמוסיפים פאנלים, כך המערכת תהיה כלכלית יותר, התשואה תהיה גבוהה יותר וכך גם ההכנסה החודשית. בפרויקט זה, שליווינו אותו יחד עם חברת קדמה סולארי, היו מתוכננים במקור 20 פאנלים. לקראת ההקמה, נציג חברת קדמה מצא כי ניתן להוסיף פאנלים, בכך גדלה התשואה מהפרויקט בכ-2.5% לשנה. 

דוגמא להצעת מחיר ותחזית כלכלית של פרוייקט כפי שמסופק על ידי קדמה סולארי:

להלן דוגמא לשקיפות הצעת המחיר של מערכת ביתית כפי שמסופק על ידי קדמה סולארי למערכת הנ"ל שעלות הקמתה הכוללת הינה כ-73,000 ש"ח (עד כה, לא נתקלנו ברמת שקיפות כזו אצל חברות אחרות):

שקיפות - עלויות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *