מערכת איטום חדרים רטובים - KERAKOLL

ארבעה חומרים מובילים של חברת KERAKOLL כמערכת מאוחדת לגמר חדר רטוב (מקלחות, שרותים, מטבחים)

יישום חומר - קרקול

ערכת חומרים לאיטום חדרים רטובים

במסמך זה מוצגים ארבעה חומרים מובילים של חברת KERAKOLL כמערכת מאוחדת לגמר חדר רטוב (מקלחות, שרותים, מטבחים). לחומרים אלו, שפותחו במעבדות החברה, תכונות חדשניות ואיכויות חשובות המונעות כשלים במהלך השימוש במבנה ומשפרות את בריאות הדייר.

חומרים מותאמים ליישום "סלחני"

מערכת חומרי קרקול מאפשרת גמישות ביישום ומוכנה ליישום בלי להותיר מקומות לטעויות בשטח – ככל האפשר. כידוע, באזורי חדרים רטובים (מקלחות, שרותים, מטבחים) מופיעים במקרים רבים כשלים באיטום ובגמר הריצוף והקירות. חדרים אלו חשופים לשימוש אינטנסטיבי ולמים ניגרים ולכן צפויים לשחיקה גבוהה והופעת כשלים כגון: הופעת עובש, סדיקה והתפוררות חומר בין אריחים, ואף התנתקות אריחים. הסיבה הנפוצה לכשלים אלו היא שימוש בחומרי איטום והדבקה נחותים בשלב הבניה וכן חוסר מיומנות של הפועלים שנדרשים לערבב חומרים שונים ביחס מדויק וליישם אותם בעובי נכון וברמת רטיבות מתאימה. ישנם תקנים רבים לחומרי מליטה איטום והדבקה אך על מנת לדאוג ליישום של תקנים אלו במקרה של ערבוב חומרים באתר נדרשת השגחה מתמדת וקפדנות על הרכבי חומר, מקור החומר, כמות מים, זמן עבודה עם חומר רטוב ועוד ועוד. לצערנו הקפדה דייקנות והיכרות עם תקנים אינם נפוצים בקרב פועלי בניין בישראל וכנראה שגם במדינות אחרות.
תמונה ראשית - המוצרים
3

פשטות יישום ויעליות במערכת Kerakoll

על מנת לתת מענה שיפחית תלות במיומנות הפועל ויבטיח איכות בניה גבוהה, חברת KERAKOLL הבינלאומית (שמיוצגת בישראל על ידי א.צ טכנולוגיות) מייצרת חומרי בנייה המבוססים על הטכנולוגיות המתקדמות ביותר ובכלל זה תכונות המושגות בטכנולוגיות ננו. לחברה מעל מאה מהנדסים חוקרים ומומחים שמפתחים חומרים במעבדות שלה באיטליה ועורכים להם עשרות רבות של בדיקות.בנוסף להבטחה של החברה לאיכות, פשטות יישום ועמידות לאורך שנים, החברה גם חרטה על דגלה ייצור של חומרי בנייה הירוקים ביותר האפשריים ופיתחה לשם כך מדד ירוק פנימי הכולל התייחסות לדרישות סביבתיות מחמירות, הפחתת טביעת רגל פחמנית וערכית ותחשיבי LCA מקיפים.

רוצים לקבל את הערכה?

בחרו את הערכה שתרצו והשאירו פרטים ונשלח לכם אותה!